Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Słupsku

Schronisko współfinansowane jest ze środków Miasto Słupsk i OTOZ ANIMALS, prowadzone przez OTOZ Animals

News

Zapraszamy na spacer Walentynkowy

Written by Published in News

Chcielibyśmy wstępnie zaprosić chętne osoby na Walentynkowy spacer z naszymi pieskami, który odbędzie się 14 lutego :) 
Szczegóły tego zdarzenia podamy na początku lutego. Teraz informujemy, by można było zaplanować sobie ten dzień.
Zapraszamy serdecznie

Odwiedziny u przedszkolaków

Written by Published in News

 

Zdjęcie pamiątkowe z dziećmi z Przedszkola Do-Re-Mi w Redzikowie :) Jeden z naszych wizytujących piesków "padł" na dziecięcy dywanik i okazywał bunt, iż nie chce wyjść od tak przemiłych przedszkolaków ;)  Dziękujemy za zaproszenie.

 

 

Zima bez śniegu, bardzo łagodna, aż miło wyjść z psem na spacer... ale niestety nie dla każdego. Noworocznych "porządków" ciąg dalszy... Wczoraj do ogrodzenia schroniska przywiązano piękną, malutką sunię. I gdzie odpowiedzialność właściciela za zwierzę, przecież ono nie prosiło się jak było ślicznym szczeniaczkiem o to, aby właśnie taki człowiek je zabrał. Kolejna nieprzemyślana decyzja, wyjazd, alergia??? Ludzie te stworzenia też mają uczucia, tylko nie mają prawa do głosu. Apelujemy po raz kolejny NIE BIERZCIE ZWIERZĘCIA JEŚLI NIE JESTEŚCIE W STANIE ZAJĄĆ SIĘ NIM PRZEZ CO NAJMNIEJ 10 PRZYSZŁYCH LAT. Czy trudno to przewidzieć? Jeśli ktoś chce to może - taka jest odpowiedź.
Prosimy osoby, które rozpoznają pieska o kontakt ze schroniskiem prowadzonym przez OTOZ Animals od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18, weekendy od 10 do 15 lub pod numerami telefonu: 59 8422959

 

Prelekcje w Szkole Podstawowej w Bierkowie

Written by Published in News

 

Prawie 3 godziny gościła Sanga (nasza wizytująca bokserka) w Szkole Podstawowej w Bierkowie. Uczniowie czynnie brali udział w rozmowie na temat schroniska i zwierąt w nim mieszkających. Rozmawialiśmy także o warunkach dobrej opieki nad naszymi pupilami, o ich uczuciach i naszych obowiązkach związanych z posiadania czworonoga w rodzinie. Bardzo dziękujemy Dyrekcji za zaproszenie i czynne wspieranie naszego schroniska

 

Przekaż swój 1%

Written by Published in News

 

Jeszcze się nie rozliczyłeś z podatku? Możesz przekazać swój 1% dla naszego schroniska - to nic nie kosztuje

 

Ogłoszenie grzecznościowe

Written by Published in News

Poszukujemy właściciela tego sympatycznego psiaka, który błąkał się w Smardzewie. Jeżeli ktoś go rozpoznaje albo chce stworzyć mu kochający dom to prosimy dzwonić pod nr. 507393596. Piesek ma ok 2 lat i bardzo lgnie do ludzi.
Bardzo proszę i z góry dziękuje

Strona 1 z 30