Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Słupsku

Schronisko współfinansowane jest ze środków Miasto Słupsk i OTOZ ANIMALS, prowadzone przez OTOZ Animals

News

W sobotę odwiedziły nas dzieci i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 2 ze Słupska. Dziękujemy :)

Malutka sunia wyrzucona ponieważ ...

Written by Published in News

 

 

Szczyt bezczelności i bezduszności!!!
Tę roczną malutką sunię kilka dni temu przyprowadziła właścicielka do schroniska w celu oddania. Powód??? Moje 3-letne dziecko znęca się nad psem" powiedzieliśmy, że to nie jest powód, aby ta malucha stała się bezdomną, a tym bardziej trafiła do schroniskowej klatki, może trzeba popracować nad dzieckiem, a jeśli mimo wszystko chce Pani oddać pieska to prosimy o ogłoszenie. Piesek mógłby trafić z domu do domu. Jest piękna, miła i malutka, więc na pewno będą odpowiedzialne, chętne osoby.
Cóż ogłoszenia nie otrzymaliśmy, a kilka dni później przerażoną, samotną sunię przyprowadziła starsza Pani, która od razu powiedziała, że pies został znaleziony, jest bezdomny, nikt go nie odbierze. Mało tego, ściągnęła z małej czerwone szelki, w których pierwszym razem do nas przyszła...mówiąc, że to jej sąsiadki. Durni z nas nie zrobi...
Piszemy o tym ponieważ wielu ludzi nie szanuje życia zwierząt, traktuje je jak zabawki, które dosłownie można kopnąć w d... i wziąć następną. Chcemy, aby wszyscy wiedzieli i mieli na uwadze, by ta kobieta już nigdy w życiu nie brała zwierzęcia, bo jest nieodpowiedzialną osobą i powinna kupić sobie pluszaka, a nie żywe zwierzę. Niech też ma świadomość, że dla tego psa właśnie świat się zawalił, jej zaufanie do ludzi jest zszargane, jest śmiertelnie przerażona. Otaczają ją obcy ludzie i 130 szczekających psów. Schronisko jest miejscem dla bezdomnych zwierząt dla których jest ostatnią deską ratunku, a nie dla piesków z przytulnego mieszkania, bo bezdusznym właścicielom już się znudziły i nie raczył nawet zrobić ostatniej dla nich rzeczy...znaleźć dobry dom. Po prostu wstyd!!!

 

 

Nowe kojce dla dużych psów

Written by Published in News

 

Mamy 3 nowe boksy dla dużych psów. Fundatorami kojców była Gmina Słupsk. Bardzo dziękujem.

 

Strona 1 z 26