Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Słupsku

Schronisko współfinansowane jest ze środków Miasto Słupsk i OTOZ ANIMALS, prowadzone przez OTOZ Animals

News

Ogłoszenie grzecznościowe

Written by Published in News

 

Pies dla sportowca i stanowczej osoby.
Poszukuje odpowiedzialnego domu, dla około rocznego, niebieskookiego Sylara.
Psiak został adoptowany ze schroniska jako około 4-5 miesięczny, dominujący podrostek.
Niestety jestem zmusza znaleźć mu nowego właściciela, który bardziej sprosta jego wymaganiom.
Psiak ujmuje wszystkich swoją urodą, co jest blednę.
Jeżeli Sylar ma być ozdobą Waszego pięknego ogrodu - zweryfikuj swoje plany, bo pies i tak skończy w kojcu.
Sylar jest niezależnym i dominującym osobnikiem. Potrzebuje stanowczego i konsekwentnego opiekuna w przeciwnym razie, może wykazywać oznaki dominacji niosące za sobą agresje. Sylar nauczony jest zachowania czystości w mieszkaniu, jednak pod długą nieobecność domowników, zdarza mu się psocić i niszczyć. Jest to pies dla zapalonych sportowców, którym mógłby towarzyszyć w codziennym życiu. Sylar kocha wodę, aportowanie, długie spacery po lesie i zabawę na świeżym powietrzu. Sprawdziłby się również jako kompan do wycieczek rowerowych. Ma duże pokłady energii, które jest ciężko wyładować.
Ten energiczny psiak toleruje koty, a wręcz uwielbia ich towarzystwo( mieszka z kotem) . Do psów bywa rożnie jednak w większości przypadkach dobrze dogaduję się z czworonogami. Sylek nie jest wybredny w jedzeniu, ale podczas posiłku pilnuje miski i błędem byłoby do niej zaglądać lub go dotykać w czasie karmienia.
Psiak nie nadaje się do zamieszkania z małymi dziećmi!!
Idealnym rozwiązaniem byłoby gdyby trafił do domu z ogrodem, gdzie mógłby swobodnie biegać lub jako stróż dużej, dobrze ogrodzonej posesji.
Sylar przeszedł zabieg kastracji, posiada aktualne szczepienia udokumentowane w książeczce zdrowia oraz micro chipa.
Zastrzegam sobie wybór nowego właściciela oraz wizytę przed i po adopcyjną w przyszłym miejscu przebywania psa.
Tel : 881573861

 

Ekoludki w schronisku

Written by Published in News

 

Dziękujemy kochanym Ekoludkom z Wrześnicy za dary dla zwierzątek. Jesteście wspaniali :)

 

Soecjalistyczna karma dla Imbirka :)

Written by Published in News

 

WOW, bardzo ale to bardzo dziękujemy darczyńcy za specjalistyczną karmę dla Imbira :D  na worku i puszkach napisane było "dla Chaberka", ale takiego pieska nie mamy stąd wiemy, że raczej chodziło o naszego wilka, który zawsze oprowadza interesantów po schronisku. Pieseł był bardzo szczęśliwy - widać to na fotce :)

 

Miły gest

Written by Published in News

 

Bardzo dziękujemy Pani Dominice i Panu Marcinowi oraz ich znajomym, którzy zrobili zrzutę i zakupili karmę dla naszych zwierzaków :)

 

Prosimy o pomoc

Written by Published in News

 

Kochani, zwracamy się z prośbą do tych którzy chcą i mogą nas wspomóc w zakupie specjalistycznej karmy dla Imbira. Royal Canin Gastro Intenstinal (sucha i puszka). Po szczegółowych badaniach okazało się, że nasz ukochany wilczek ma przewlekły stan zapalny okrężnicy i wymaga przyjmowania wyłącznie karmy weterynaryjnej. Imbirek od dłuższego czasu borykał się z problemami swojej wagi i wypróżnianiem. Diagnoza jest ostateczna - to kochane psisko ma bardzo wrażliwy przewód pokarmowy.
Prosimy o tę karmę lub choćby wspierającą złotóweczkę na konto nr 80 1020 4649 0000 7902 0149 3816 z dopiskiem Karma dla Imbira

 

Strona 1 z 23