Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Słupsku

Schronisko współfinansowane jest ze środków Miasto Słupsk i OTOZ ANIMALS, prowadzone przez OTOZ Animals

News

Ogłoszenie grzecznościowe

Written by Published in News

 

Wczoraj w godzinach porannych przy ulicy Mochnackiego została znaleziona kotka.
Maść bura pręgowana z białymi łapkami i białym kołnierzem.
W załączniku zdjęcie.

Kontakt:
Anna: 509-198-132

 

Wakacje z kochającym pupilem

Written by Published in News

 

Takie skarbeczki, a nikt ich nie szuka... Pieski od ponad tygodnia bezskutecznie wyczekują swoich właścicieli. Wakacje to nie powód do porzucania - wyjedź razem z pupilem to nie jest trudne.

 

 

Pierwsza oficjalna wakacyjna ofiara ludzkiej znieczulicy i ma to miejsce w te piękne wakacyjne dni.
Ta starsza, bo ponad 10-letnia sunia została dziś z premedytacją przywiązana przez młodą kobietę do ogrodzenia schroniska. Dlaczego wyjazd wakacyjny ma oznaczać dla zwierzęcia wyrzucenie na bruk? po prostu brak słów. Wartość takiego człowieka jest poniżej krytyki, bo graniczy wręcz z porzuceniem członka rodziny – wstyd i tyle. Piesek, który całe życie wiódł spokojne życie w zaciszu mieszkania ma się teraz odnaleźć w schroniskowym gwarze, gdzie nikogo zwierzątko nie zna, gdzie jest zmuszone współegzystować z innymi pieskami, cieszyć się z dotyku obcych ludzi. Mamy nadzieję, że BYŁA właścicielka suczki do końca życia nie zapomni jaki los zgotowała swojemu STARSZEMU PUPILOWI. My sunią zajmiemy się najlepiej jak potrafimy.
Na myśl przychodzi tylko jedno – za kilka dziesięcioleci życzymy „byłej właścicielce” tego samego co spotkało - z jej ręki - tego niewinnego pieska.

 

Dary ślubne

Written by Published in News

Państwo Młodzi Pan Artur i Pani Martyna zamiast kwiatów na swój ślub poprosili o jedzonko dla zwierzaczków.Ddziękujemy :)

Mały darczyńca

Written by Published in News

 


Piotruś był dziś pierwszy raz w życiu w schronisku dla zwierząt. Chłopiec miał mnóstwo pytań przywiózł wraz z babcią kilka przydatnych darów, za które gorąco dziękujemy

 

Zazu honorowym dawcą krwi

Written by Published in News

 

Zazu poszedł śladami Fidelka i oddał dzisiaj troszkę swojej krwi, aby ratować umierającego Setera Irlandzkiego - Opala. Na fotografii dzielny Zazu i pełna wdzięczności właścicielka Opala. Mamy nadzieję, że Pani piesek szybciutko wróci do zdrowia :)
Zazuś również potrzebuje pomocy, jaką byłaby kochająca rodzina. Jeśli marzą Państwo o spokojnym i oddanym pupilu to Zazu na pewno spełniłby te i wiele innych oczekiwań :)

 

Strona 1 z 17