Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Słupsku

prowadzone przez OTOZ Animals

News

Olek i prezent

Written by Published in News

 

Odwiedził nas jeden z wirtualnych opiekunów Łapcia. Olek przywiózł ze sobą prezent dla piesków. Dziękujemy

 

Ogłoszenie grzecznościowe.

Written by Published in News

 

We wtorek 08.04.2014r. w Kępicach zginęły 2 psy : owczarek niemiecki brązowo-czarny, i drugi mieszaniec labradora kolor biszkoptowy z czarnym. trzymały się razem ! Ostatnio widziano je w czwartek 10.04.2014r. w okolicach Osowa i Podgór. Prawdopodobnie biegną w kierunku Ostrowca, Żytnik w woj. zachodniopomorskim. Mogły jednak zmienić kierunek bo już zgubiły orientację są zbyt daleko od domu.
Telefon bezpośrednio do właścicielki psów: 503681813 i 698606028. W razie czego służę pomocą ! Znajdźmy je ! Pozdrawiam Was !

 

Prezenty od Wirtualnych Opiekunów Łapcia

Written by Published in News

 

Wielkanoc już tuż tuż :) Wirtualni Opiekunowie Łapcia już dziś przywieźli prezenty od "zajączka". Chcielibyśmy podziękować wszystkim dzieciom i opiekunom ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Słupsku.

 

Zbiórka darów 12-13.04.2014r.

Written by Published in News

 

Oto efekty pracy na zbiórce darów na Manhatanie. Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Darkowi i Paulinie za organizację i udział w zbiórce:)

 

Młodzież ze Smołdzina

Written by Published in News

 

Uczniowie z Zespołu Szkół Szkolno-Przedszkolnego w Smołdzinie zorganizowały zbiórkę darów dla naszych zwierzaków. Młodzież bierze również udział w konkursie "Nie kupuj kota w worku" w ramach realizacji zadania "Wspaniali Opiekunowie Zwierząt".
Bardzo dziękujemy za wizytę i zapraszamy :)

 

Zaproszenie

Written by Published in News

 

Kochani w dniach 12/13.04.2014r. w Centrum Handlowym " Manhatan" ul. Wieleńska organizujemy zbiórkę darów. Mamy nadzieję że w przed świątecznej gonitwie nie za pomniecie o podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Słupsku.
Z góry dziękujemy i zapraszamy do Centrum Handlowego " Manchatan"

 

Strona 1 z 8