Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Słupsku

Schronisko współfinansowane jest ze środków Miasto Słupsk i OTOZ ANIMALS, prowadzone przez OTOZ Animals

News

Ogłoszenie grzecznościowe

Written by Published in News

 

Ogłoszenie grzecznościowe
Mała sunia została znaleziona w sławieńskim lesie. Osoba, która znalazła pieska prosi o pomoc w znalezieniu domu zastępczego dla pieska. Prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel.kom. 884984172

 

Ogłoszenie grzecznościowe
Cztery pieski rasy syberian husky szukają kochającego domku. Jeden piesek jest czarno biały i trzy rudo białe. Szczegółowych informacji udzielą właściciele ich matki i ojca: 664 899 435

Powolny powrót Morana do zdrowia

Written by Published in News

 


Moran ma się już znacznie lepiej. Pomalutku może chodzić i przybiera na wadze. Przypomnimy, że jest to piesek znaleziony przy drodze w gm. Damnica w bardzo złym stanie: odwodniony, skrajnie wychudzony i bez możliwości chodzenia.

 

Porzucony pers

Written by Published in News

 

Prosimy o pomoc w zlokalizowaniu pseudohodowli kotów perskich. To już drugi stary niewykastrowany i bardzo zaniedbany kocurek znaleziony w ciągu pół roku. Koty co jakiś czas znajdowane są na klatkach schodowych, a ich stan zdrowotny jest bardzo zły. Kotek ze zdjęcia ma wrzoda rogówki przez co może stracić oko, ponadto miał mnóstwo pcheł, a nawet kleszcze, był bardzo chudy i zakołtuniony. Fotki zrobione zostały po kilku dniach i po wykąpaniu kićka.
Prosimy osoby, które coś wiedzą na temat tego typu kotów prosimy o kontakt ze schroniskiem prowadzonym przez OTOZ Animals od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18, weekendy od 10 do 15 lub pod numerami telefonu: 59 8422959 lub 601989535.

 

Ogłoszenie grzecznościowe

Written by Published in News

 

Ogłoszenie grzecznościowe
Ten piękny pies potrzebuje domu. Szczegółowe informację pod link'iem https://www.facebook.com/notes/kate-perlinska/bart-szuka-nowego-domu/10152624582316963

 

Pies z interwencji - Kuba

Written by Published in News

 

Tragedia...dzisiejszego dnia trafił z interwencji inspektorów OTOZ Animals do naszego schroniska 17-letni Kubuś. Właściciele od kilku lat nie dbali o jego stan zdrowotny ponieważ "nie warto tracić na starucha pieniędzy". Piesek ma przewlekle wrzodziejącą ranę na boku, liczne guzy na ciele oraz wyłysienia w sierści. Nie zasłużył sobie na takie traktowanie na jesień swego życia...nie zasłużył sobie na takie cierpienia. Pieska jutro będziemy operować, dzisiaj miał zrobione podstawowe badania i zobaczymy czy jeszcze jest mu dana nadzieja na życie.
Musimy pamiętać, że posiadanie zwierzęcia wiąże się z odpowiedzialnością na całe jego życie. To, że zwierzę kiedyś będzie stare nie oznacza braku odpowiedzialności za jego zdrowie i dobrostan. Musimy pamiętać, że kiedyś każdy z nas również będzie potrzebować pomocy, a nasze traktowanie zwierząt rzutuje na nasze życie, na to czy i my otrzymamy pomocną dłoń od innego człowieka.

 

Strona 1 z 20