Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Słupsku

Schronisko współfinansowane jest ze środków Miasto Słupsk i OTOZ ANIMALS, prowadzone przez OTOZ Animals

News

Ogłoszenie grzecznościowe

Written by Published in News

 

Alex ma zaledwie 1,5 roku i przekazywany jest z rąk do rąk najprawdopodobniej z powodu swej rasy i pięknej urody. Obecnie ma starszych właścicieli, którzy nie wychodzą z nim na dłuższe spacery, a tym bardziej nie są w stanie bawić się z nim czy w jakikolwiek inny sposób wyładować jego niespożyte pokłady energii. Pomóżcie i Wy kochani znaleźć dla Alex'a wesołego, aktywnego i dobrego przyjaciela. Piesek mieszka w Słupsku, tel. do obecnych właścicieli 698 704 770.

 

Pokaż klasę - Podaj łapę

Written by Published in News

 

Serdecznie zapraszamy Państwa na wystawę fotografii naszych podopiecznych, która zostanie przeprowadzona w Hali pod Wieżą 16 maja.
Serdecznie dziękujemy za ogromną pomoc w zorganizowaniu tego przedsięwzięcia naszym oddanym i niezastąpionym Wolontariuszom

 

Salon piękności dla piesków

Written by Published in News

 

Robimy jak najwięcej, aby zwiększyć możliwość adopcji naszych podopiecznych. Staramy się socjalizować zastraszone, z pozoru agresywne psy, chipujemy je, odrobaczany, szczepimy i przeprowadzamy zabiegi sterylizacji oraz kastracji. Kolejnym naszym działaniem jest rezerwowanie wizyt w salonach piękności :) Pieski wracają odmienione, czyściutkie, pachnące, wystrzyżone i przekłada się to na zwiększoną możliwość adopcji oraz na ich lepsze samopoczucie. Przykładem jest np. Łapcio, który przez 4 lata był niezauważony, a dzień po strzyżeniu znalazł domek :) Kolejnym pieskiem jest 8-letnia Cebulka, czy Puszeczek.
W związku z tym chcielibyśmy zaproponować chętnym do pomocy osobom, by wspomogły nasz budżet w realizacji kolejnych pielęgnacyjnych planów.
Udostępniamy pierwszą listę psich kandydatów:
Inkognito, Bruno, Red, Cobra, Blaki, Astor, Bobek, Ronald, Jojo, Labiś, Ferdek.
konto 80 1020 4649 0000 7902 0149 3816 z dopiskiem strzyżenie psa (prosimy podać imię zwierzęcia).
Dla zagranicznych sponsorów:
SWIFT B/PKO-PL-PW IBAN
80 1020 4649 0000 7902 0149 3816
z dopiskiem strzyżenie psa (prosimy podać imię zwierzęcia).
Bardzo dziękujemy za wsparcie.

 

Dzień 4 Hogaty

Written by Published in News

 

Dzisiaj mija 4 dzień odkąd Hogata (suka z wrośniętym w szyję łańcuchem i siedmiorgiem szczeniąt) trafiła do schroniska. Rana szyi, która powstała w wyniku trzymania suczki na łańcuchu została oczyszczona, zdezynfekowana i zszyta przez lekarza weterynarii. Dzisiaj już wygląda to zdecydowanie lepiej niż na początku, rana zasklepia się, więc Hogata szybkimi krokami powraca do zdrowia, dopisuje jej także duży apetyt.

 

Odebraliśmy dzisiaj właścicielom sukę gończy polski z 7 szczeniętami. Suka stała przypięta do łańcucha, który wrósł się w jej szyję. Co na to właściciele? Chyba widzieli co dzieje się ich psu i nie zareagowali - kolejna tragedia... Jak znaleźć lekarstwo na znieczulicę ludzką, pomóżcie nam odpowiedzieć na to pytanie, bo my nie potrafimy...

Strona 1 z 32