Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Słupsku

Schronisko współfinansowane jest ze środków Miasto Słupsk i OTOZ ANIMALS, prowadzone przez OTOZ Animals

News

Sunia i jej cztery szczenięta

Written by Published in News

 

Bokserowata młoda sunia wraz z 4 szczeniętami została znaleziona na ul. Zielonej. Próbujemy namierzyć jej właściciela. Aż wierzyć się nie chce, aby uciekła wraz z taką watahą 4-miesięcznych maluchów. Prosimy o pomoc w namierzeniu jej właściciela.
Prosimy również o potwierdzenie informacji nt. występowania tych piesków na działkach przy ul. Gdańskiej.
Prosimy osoby, które rozpoznają pieska o kontakt ze schroniskiem prowadzonym przez OTOZ Animals od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18, weekendy od 10 do 15 lub pod numerami telefonu: 59 8422959 lub 601989535.

 

Ogłoszenie grzecznościowe

Written by Published in News

 

Wczoraj w godzinach porannych przy ulicy Mochnackiego została znaleziona kotka.
Maść bura pręgowana z białymi łapkami i białym kołnierzem.
W załączniku zdjęcie.

Kontakt:
Anna: 509-198-132

 

Wakacje z kochającym pupilem

Written by Published in News

 

Takie skarbeczki, a nikt ich nie szuka... Pieski od ponad tygodnia bezskutecznie wyczekują swoich właścicieli. Wakacje to nie powód do porzucania - wyjedź razem z pupilem to nie jest trudne.

 

 

Pierwsza oficjalna wakacyjna ofiara ludzkiej znieczulicy i ma to miejsce w te piękne wakacyjne dni.
Ta starsza, bo ponad 10-letnia sunia została dziś z premedytacją przywiązana przez młodą kobietę do ogrodzenia schroniska. Dlaczego wyjazd wakacyjny ma oznaczać dla zwierzęcia wyrzucenie na bruk? po prostu brak słów. Wartość takiego człowieka jest poniżej krytyki, bo graniczy wręcz z porzuceniem członka rodziny – wstyd i tyle. Piesek, który całe życie wiódł spokojne życie w zaciszu mieszkania ma się teraz odnaleźć w schroniskowym gwarze, gdzie nikogo zwierzątko nie zna, gdzie jest zmuszone współegzystować z innymi pieskami, cieszyć się z dotyku obcych ludzi. Mamy nadzieję, że BYŁA właścicielka suczki do końca życia nie zapomni jaki los zgotowała swojemu STARSZEMU PUPILOWI. My sunią zajmiemy się najlepiej jak potrafimy.
Na myśl przychodzi tylko jedno – za kilka dziesięcioleci życzymy „byłej właścicielce” tego samego co spotkało - z jej ręki - tego niewinnego pieska.

 

Dary ślubne

Written by Published in News

Państwo Młodzi Pan Artur i Pani Martyna zamiast kwiatów na swój ślub poprosili o jedzonko dla zwierzaczków.Ddziękujemy :)

Mały darczyńca

Written by Published in News

 


Piotruś był dziś pierwszy raz w życiu w schronisku dla zwierząt. Chłopiec miał mnóstwo pytań przywiózł wraz z babcią kilka przydatnych darów, za które gorąco dziękujemy

 

Strona 1 z 17